Wybory Do Samorządu Szkolnego 2015/2016

Dnia 30.09.2015r. odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Kandydaci mogli prowadzić kampanię wyborczą w ciągu 5 dni poprzedzających wybory. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie, nauczyciele            i pracownicy szkoły. W głosowaniu wzięło udział 64 osoby, które wybierały swoich przedstawicieli spośród 21 kandydatów.

Komisja wyborcza w składzie: Eliza Chyła, Tomasz Marlikowski, Monika Nerlo  czuwała nad prawidłowym przebiegiem glosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń.

W skład Samorządu Szkolnego weszły trzy osoby o największej liczbie głosów z następującym przydziałem czynności w bieżącym roku szkolnym:

1. PRZEWODNICZĄCA SAMORZĄDU -  Natalia Zawadzka– 24 głosy
2. ZASTĘPCA – Agata Wojna - 23 głosy
3. SKARBNIK - Katarzyna Michalska - 5 głosów

Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział, głosującym za wysoką frekwencję, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy!!!

Opiekun Samorządu Szkolnego

Eliza Chyła